Złoty medal iF Product Design Award 2014 dla tabletu SONY VAIO Tap 11

W tegorocznej edycji iF Design Awards — prestiżowego międzynarodowego konkursu wzornictwa przemysłowego — Sony otrzymało aż 26 nagród.

Trzy spośród nich to nagrody złote. Zdobyły je produkty, które reprezentują różnorodne kategorie elektroniki użytkowej Sony: aparat fotograficzny, mobilny komputer oraz telewizor 4K.

 

Złota nagroda iF 2014 – tablet VAIO Tap 11

VAIO Tap 11„Ten komputer typu tablet PC zwyciężył, ponieważ odzwierciedla dojrzałość swego producenta, który przy wprowadzaniu innowacji posługuje się językiem spójnego wzornictwa, dobrze dobiera materiały i zwraca baczną uwagę na szczegóły oraz całościową prostotę i przejrzystość realizacji.”

 

Informacja o nagrodach iF Design

iF_product2014_4C_L

Od wprowadzenia w 1953 roku nagrody International Forum (iF) są niezawodnym wyróżnikiem nieprzeciętnej jakości wzornictwa. Przyznawany przez międzynarodowy zespół ekspertów znak iF cieszy się uznaniem na całym świecie i świadczy o sprawdzonej jakości wzornictwa przemysłowego. W tegorocznej edycji o nagrody rywalizowały firmy z 55 krajów, które złożyły łącznie 4615 zgłoszeń. 1626 produktów otrzymało nagrodę iF Product Design 2014, z czego 75 złotą.

 
 

Katagoria: nagrody i wyróżnienia
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 6 lat temu.
Publikacja była czytana: 1442  razy.