22 calowy monitor Full HD SD390

Zastosowana w najnowszym monitorze matryca, została wykonana w autorskiej technologii Samsung – PLS (Plane-to-Line-Switching). Zbudowana w ten sposób matryca znacząco ułatwi użytkownikom pracę.

Monitory Samsung z matrycami PLS charakteryzują się większą o 10% jasnością od standardowych ekranów IPS, a także większymi kątami widzenia – w monitorze SD390 wynoszą one 178⁰ zarówno w poziomie, jak i w pionie.

s22d390-china-eu-cis-004-r-perspective-china-eu-cis-black

Na ekranie monitora wyświetlony zostanie obraz w rozdzielczości Full HD (1920×1080) i formacie 16:9. W monitorze zastosowano kontrast dynamiczny Mega DCR. Dzięki jego działaniu, możemy być pewni że zawsze zobaczymy wiarygodnie odwzorowane barwy, w tym głęboką czerń i nieskazitelną biel. Z kolei funkcja Magic Upscale zagwarantuje wysoką jakość wyświetlanych treści, niezależnie od ich źródła. Jej działanie zapobiegnie także zniekształceniom obrazu podczas jego skalowania do rozdzielczości Full HD.

Specjalnie z myślą o graczach, w modelu SD390 Samsung wprowadził Tryb Gier. Uruchomimy go za jednym przyciśnięciem guzika na panelu monitora. Wyświetlany obraz zostanie wówczas zoptymalizowany pod kątem gier – zmianie ulegnie kontrast, a jasność i ostrość zostaną zwiększone. Dzięki temu, obraz stanie się wyraźniejszy i bardziej czytelny. Używając Trybu Gier znacznie łatwiejsze będzie ukończenie misji w grach akcji czy finiszowanie wyścigów na pierwszym miejscu.

Monitor został wyposażony w zestaw łączy HDMI oraz D-Sub, aby zapewnić kompatybilność z większością popularnych urządzeń takich jak komputery, konsole czy aparaty fotograficzne.

Monitor Samsung LS22SD390QS będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 615 zł.

Źródło

 

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 554  razy.