Laptop i tablet w jednym

Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowej serii produktów multi-flip. Modele VAIO Fit 11A łączą cechy smukłego, poręcznego laptopa z tabletem.

VAIO_Fit_11A_BlackRodzina urządzeń multi-flip powiększyła się tym samym o kompaktowe modele z ekranami 29,4 cm (11,6″). Mimo małych wymiarów, są one oparte na zaawansowanych, wydajnych technologiach, które umożliwiają pracę i zabawę bez ograniczeń. Szybkość przy codziennej edycji dokumentów i zdjęć zapewni najnowsza generacja czterordzeniowych procesorów Intel®. Doskonały obraz przy oglądaniu filmów i gier będzie zasługą jasnego, czytelnego wyświetlacza dotykowego Full HD, który dzięki technologii TRILUMINOS Display do urządzeń mobilnych pozwala na uzyskanie bogatej palety naturalnych barw.

VAIO_Fit_11A_Tablet_Mode

VAIO Fit 11A to również funkcjonalny tablet, umożliwiający obsługę aplikacji, notowanie i szkicowanie przy użyciu reagującego na nacisk rysika cyfrowego. Urządzenie pozwala również wykonywać zdjęcia, umieszczać je w albumach, a po obróceniu ekranu prezentować przyjaciołom.

Seria VAIO Fit 11A dostarczana jest razem z pakietem VAIO Inspiration Suite, w którego skład wchodzą łatwe w użyciu programy do utrwalania, doskonalenia i prezentowania swoich pomysłów. Program VAIO Scan automatycznie skoryguje geometrię dokumentów i wizytówek sfotografowanych tylnym aparatem. Narzędzie VAIO Clip umożliwia kopiowanie wybranych fragmentów obrazów ze stron internetowych w celu ich umieszczenia w dokumencie, prezentacji itp. Aplikacja VAIO Paper służy z kolei do notowania — tak jak przy użyciu tradycyjnego długopisu i papieru. Szkice i notatki można tworzyć rysikiem cyfrowym, a nawet palcem — a następnie udostępniać je w chmurze. Wyposażenie modeli VAIO Fit 11A obejmuje również pełną wersję programu Adobe® Photoshop Elements 12, który ułatwia realizację twórczych wizji i przekształcanie zwyczajnych zdjęć w imponujące obrazy.

Nowe modele VAIO Fit 11A multi-flip pojawią się w Europie wiosną 2014 r.

 

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 7 lat temu.
Publikacja była czytana: 936  razy.