Na koncerty ze sprzętem Sony

Tegoroczne lato ponownie będzie obfitować w wydarzenia muzyczne, które przyciągną znanych na całym świecie artystów oraz ich fanów.

Miłośnicy muzyki będą mogli uczestniczyć w dobrze znanych festiwalach, takich jak Life Festival, Opener Festival, Przystanek Woodstock, Off Festival, czy Audioriver, a także mniejszych koncertach plenerowych w całej Polsce. Wybierając się na tegoroczne imprezy, warto zapoznać się z bogatą ofertą akcesoriów Sony. Jest wśród nich wiele urządzeń, które pozwolą jeszcze lepiej i swobodniej bawić się na koncertach.

 

Aparat w obiektywie Smart-shot DSC-QX10

QX10_White_with_XperiaZ_1

Do wykonywania szczegółowych zdjęć o wysokiej jakości znakomicie nadaje się uniwersalny aparat w obiektywie DSC-QX10. Dzięki niemu posiadany smartfon staje się zaawansowanym aparatem z matrycą o wysokiej rozdzielczości, zoomem optycznym, stabilizatorem Optical SteadyShot i funkcjami ręcznego wyboru ustawień. Aparat w obiektywie Smart-shot DSC-QX10 pozwala na wykonywanie zdjęć i nagrywanie filmów z dowolnej perspektywy. Stojąc w tłumie, można trzymać go nad głową i nagrywać to, co dzieje się na scenie — kontrolując obraz na ekranie smartfona. Urządzenie swobodnie mieści się w kieszeni. Mimo to umożliwia twórcze przekształcanie i przetwarzanie obrazu, a także szybkie prezentowanie zdjęć na smartfonie.

 

Kamera muzyczna HDR-MV1

HDR-MV1 01

Mówiąc o akcesoriach związanych z muzyką nie można pominąć produktu zaprojektowanego specjalnie z myślą o miłośnikach muzyki, czyli kamerze Sony Music Cam HDR-MV1. Dzięki profesjonalnej jakości dźwięku, obrazowi w formacie Full HD i współpracy z Internetem nowa muzyczna kamera wideo Sony jest wprost stworzona dla muzyków, którzy pragną pokazać światu swój talent. Z kolei stali bywalcy festiwali z pewnością docenią kompaktowe rozmiary i dostrzegą zauważalnie lepszy dźwięk w porównaniu do filmów kręconych smartfonami.

 

Ładowarka przenośna CP-V3

CP-V3 (19)

Wyładowany w połowie koncertu akumulator i brak kontaktu ze znajomymi to już przeszłość. Ładowarka przenośna CP-V3 umożliwia naładowanie telefonu dosłownie wszędzie — i umieszczenie w sieci zapisu najlepszych chwil festiwalu. Dzięki niej nie trzeba stać w kolejkach ani tłoczyć się przy punktach ładowania. Ładowarka ma pojemność 2800 mAh i duży, wynoszący 1,5 A prąd wyjściowy, który umożliwia szybkie ładowanie smartfona dosłownie w każdym miejscu.

 

Słuchawki z pałąkiem z serii MDR-ZX

MDR-ZX610AP_L_IMG

Serię Sony MDR-ZX tworzą modele z pałąkiem na głowę, które pozwalają odtwarzać mocny dźwięk o wysokiej jakości nawet przez 13 godzin i znakomicie nadają się dla ceniącego modny styl miłośnika muzyki. Wygodne w noszeniu, bezprzewodowe słuchawki MDR-ZX750BN są wyposażone w łącze bezprzewodowe Bluetooth®, pozwalające na przesyłanie cyfrowego dźwięku ze smartfona, tabletu lub komputera. Zastosowany w nich cyfrowy system osłabiania hałasów eliminuje do 98% dźwięków z zewnątrz i świetnie sprawdza się przy słuchaniu muzyki w podróży lub podczas przerwy między koncertami. Kolorową i mniejszą alternatywę dla modelu MDR-ZX750BN stanowią słuchawki MDR-ZX610AP, dostępne w czterech wersjach z żywymi akcentami kolorystycznymi. W modelu tym zastosowano 40-milimetrowe przetworniki akustyczne z magnesem neodymowym, co pozwoliło na uzyskanie wyjątkowej czystości brzmienia i dużej czułości. Produkt jest ponadto wyposażony w pilot i mikrofon, które pozwalają użytkownikom smartfonów rozmawiać przez telefon z wolnymi rękami. Poszukującym świetnego dźwięku przy codziennym słuchaniu można polecić model MDR-ZX310, który dzięki składanej konstrukcji swobodnie mieści się w festiwalowym plecaku.

 

Głośniki bezprzewodowe SRS-X3 i SRS-X2

SRS-X3_Black_cw-1200

Wspólne słuchanie muzyki w festiwalowym obozowisku umożliwiają małe i lekkie głośniki bezprzewodowe SRS-X3 i SRS-X2. Ich wielkość jest zwodnicza, oba modele potrafią bowiem reprodukować utwory przy zaskakująco dużej mocy. Lista cech głośnika SRS-X3 nie pozostawia nic do życzenia: urządzenie łączy ergonomię, wytrzymałość i niezwykle mocny bas z wzornictwem na wysokim poziomie. Głośnik jest również wyposażony w wewnętrzny akumulator, który wystarcza nawet 7 godzin słuchania. Do bezprzewodowego, strumieniowego przesyłania muzyki można wykorzystać technologie Bluetooth® i NFC. Po nawiązaniu takiego połączenia głośnik SRS-X3 pełni także funkcję zestawu głośnomówiącego do telefonu, a po zakończeniu rozmowy pozwala błyskawicznie powrócić do słuchania nagrań. Model SRS-X2 idealnie nadaje się do zabrania na powietrze: choć mieści się w ręce, umożliwia reprodukcję mocnego dźwięku. Małe wymiary nie oznaczają gorszego brzmienia. Przeciwnie, jego poprawę gwarantuje między innymi technologia ClearAudio+ oraz różne tryby dźwięku.

 

Źródło
 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: , , , ,
Opublikowano 6 lat temu.
Publikacja była czytana: 2747  razy.