Nowy styl drukarek na IFA 2014

Firma Samsung przedstawiła na targach IFA 2014 nowe projekty drukarek, które umożliwią drukowanie w nowy i atrakcyjny sposób. Cztery koncepcyjne modele – przeznaczone do zastosowań domowych i biurowych – to żywe kolory, niekonwencjonalne kształty i ekologiczne rozwiązania, takie jak opcja drukowania na papierze makulaturowym.

„Vase”, drukarka wpisująca się w trend mobilnego drukowania, to monochromatyczna drukarka laserowa zaprojektowana tak, aby zajmować jak najmniej miejsca w salonie. Pionowe ustawienie umożliwia także podawanie papieru od góry. Drukarka została zaprojektowana w kilku neutralnych kolorach, przez co wtapia się w otoczenie i współgra z wystrojem pomieszczenia.

samsung-vase

„Egg Tray” to przyjazne dla środowiska opakowanie z kasetą i tonerem, wykonane w całości z papieru makulaturowego. Zamiast tradycyjnego kartonu mieszczącego produkt zabezpieczony wypełniaczem amortyzującym wstrząsy, instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną w „Egg Tray” zastosowano wytłaczankę z masy papierowej i papier makulaturowy. Takie rozwiązanie nie tylko ogranicza koszt materiałów, ale jest także bardziej ekologiczne.

samsung-egg-tray

„One & One” to monochromatyczna drukarka laserowa o hybrydowej konstrukcji umożliwiającej drukowanie w dwóch kolorach. Dodatkowa kaseta z tonerem pozwala wzbogacić standardowy czarno-biały wydruk o akcenty w kolorach cyjan, magenta lub żółtym.

samsung-one-one

„Mate” to monochromatyczna drukarka laserowa umożliwiająca dostosowanie koloru urządzenia tak, by harmonizowało z wystrojem pokoju. Panele można zmieniać według indywidualnych upodobań.

 samsung-mate

Źródło
 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 749  razy.