Oszczędniejsze drukarki Samsunga M2835 i M2885

Dwa nowe modele monochromatycznych drukarek laserowych firmy Samsung posiadają system rozdzielnego tonera i bębna, gwarantując oszczędność materiałów eksploatacyjnych.

Drukowanie bezpośrednio z urządzeń przenośnych takich jak smartfony, tablety czy aparaty fotograficzne nigdy nie było prostsze. Nowe laserowe drukarki posiadają wbudowany moduł NFC (Near Field Communication), dzięki któremu dokumenty i zdjęcia przechowywane na urządzeniach mobilnych wydrukujemy poprzez ich jedno zetknięcie z drukarką.

Do obsługi druku poprzez NFC została także opracowana intuicyjna aplikacja mobilna. Za jej pośrednictwem urządzenie wielofunkcyjne M2885FW umożliwia również bezprzewodowe skanowanie dokumentów oraz przesyłanie faksów. Z drukarką wygodnie połączymy się także za pomocą WiFi Direct. Ponadto, nowe modele drukarek Samsung są kompatybilne z rozwiązaniem Google Cloud Print – dające możliwość bezprzewodowego druku niezależnie od miejsca, w którym przebywamy.

m2835dw-006-right-angle-open-cream-white

Znaczącą zaletą nowych drukarek koreańskiego producenta jest ich wysoka wydajność przy niskich kosztach druku. W dużej mierze jest to zasługą zastosowania autorskiego rozwiązania Samsung Eco-driver. Specjalnie zaprojektowany sterownik obniży zużycie tonera, papieru oraz zużywanej przez urządzenie energii.

Z kolei zastosowanie w drukarkach Samsung tonera o wyjątkowo wysokiej wydajności pozwoli na wydrukowanie do aż trzech tysięcy stron, bez konieczności jego wymiany. Druk odbywać się będzie także szybko i sprawnie, dzięki połączeniu zastosowania procesora 600Mhz oraz pamięci 128 MB. W efekcie możliwe jest efektywne drukowanie aż 28 stron na minutę.

m2835dw-mlt-d116-mlr-r116-001-right-angle-black

System rozdzielnego tonera i bębna zastosowany w nowych drukarkach zapewnia znaczne oszczędności i większą efektywność. W porównaniu z urządzeniami w którym oba te elementy są złączone, nowe modele Samsung gwarantują wydruk do 1200 stron więcej bez konieczności wymiany obu części.

 
 

Katagoria: Aktualności
Słowa kluczowe: 
Opublikowano 5 lat temu.
Publikacja była czytana: 379  razy.