Rynek informacji sportowej z nowym start-upem

Futbol to w wielu krajach i kulturach coś więcej niż tylko dyscyplina sportowa. Piłkę nożną się przeżywa, piłką nożną się oddycha. Czasem brakuje jednak narzędzi, by poza samym oglądaniem spotkań z wysokości trybun lub przed telewizorami śledzić poczynania swoich idoli w nieco inny sposób.

 

Z pomocą przychodzi nowy polski start-up publikujący statystyki piłkarskie. Portal oferuje nowoczesny sposób przedstawiania ciekawostek dotyczących klubów i piłkarzy, a także wiadomości z całego futbolowego świata. Jednocześnie postawiono na prostotę – na stronie wszystko jest przejrzyste i łatwe do ogarnięcia już od pierwszego rzutu okiem, nawet dla nie do końca zorientowanego odbiorcy.

W ofercie znajdziemy rozgrywki z każdego zakątka świata – dowiemy się zarówno o graczach z najlepszych klubów i lig świata, jak i o piłkarzach oraz drużynach, o których usłyszymy prawdopodobnie pierwszy i ostatni raz. Niezależnie jednak, o jakich rozgrywkach rozprawiamy, wszystko jest przedstawione w sposób wielce profesjonalny i – co warte przypomnienia – łatwy do zrozumienia.

obraz1

Serwis specjalizuje się w statystycznym ujęciu wszelkich aspektów widowiska piłkarskiego. Przed każdym spotkaniem znajdziemy zestawienia przydatne do przygotowania się do meczu. Jak widać na powyższej infografice, coś dla siebie znajdą także amatorzy typowania wyników u bukmacherów. Wszystkie czynniki mogące wpłynąć na rezultat potyczki są uwzględniane w ostatecznej ocenie i przewidywanym wyniku. Futbol bywa przewrotny i często takie rozmyślania biorą w łeb zaraz po pierwszym gwizdku sędziego, ale wielokrotnie “wróżenie z fusów” przynosiło już efekty.

Podobnie wygląda to, gdy spojrzymy na zawartość strony po spotkaniu. Najważniejsze wydarzenia, składy, pozycja obu drużyn w tabeli – wszystko to kibic znajdzie, kilka razy klikając w odpowiednim miejscu. Często samo spojrzenie na wykresy czy tabele jest w stanie w dużym stopniu zastąpić oglądanie piłkarskiej rywalizacji.

Portal cały czas się rozwija i stara się wprowadzić coraz to bardziej innowacyjne funkcje, które pozwolą jeszcze bardziej usprawnić jego działanie. O jego profesjonalizmie najlepiej świadczy fakt, że zainwestowali już w niego Cezary Kucharski i Robert Lewandowski.

 
 

Katagoria: nowinki techniczne
Słowa kluczowe: , , , , , ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 5689  razy.