5

Omega klawiatura + mysz Bluetooth

Cena  95,00 
klawiatura Bluetooth działa z Windows, Mac, Linux, iPad, iPhone Android Uniwersalna bezprzewodowa łączność Bluetooth® v. 3.0.klawisze funkcyjne|wskaźniki LED zasilania i ładowania, zasilany 2 bateriami AAA (brak w zestawie).

4

Platinet Klawiatura US F TABLETS/white

Cena  64,90 
Omega klawiatura bezprzewodowa bluetooth.

3

Eleganckie etui z klawiaturą dla tabletu 10"

Cena  363,00 
Eleganckie etui z klawiaturą dla tabletu 10". PLUG & PLAY, podłącz i korzystaj! Szybko i sprawnie umieścisz tablet w eleganckim etui, bez problemu podłączysz klawiaturę, która działa bez instalowania jakichkolwiek sterowników. Użytkowanie tabletu jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

2

Samsung klawiatura book cover Tab S 10.5 brązowa

Cena  363,00 
Klawiatura Samsung Galaxy Tab S została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach tabletów. Dedykowana jest dla Samsung Galaxy Tab S 10.5.

1

MODECOM klawiatura przewodowa do tabletów 10 MC-TKC10

Cena  77,56 
Klawiatura MODECOM MC-TKC10 została stworzona z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa dla tabletów o przekątnej ekranu w przedziale od 9 do 10,1". Warto również wspomnieć o nożycowym systemie osadzenie klawiszy, który zapewnia cichą i komfortową pracę. Klawiatura wyposażona w interfejs USB ze złączem micro USB, dzięki czemu nadaje się do zastosowania z większością tabletów dostępnych na rynku bez konieczności stosowania dodatkowych adapterów.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: TOP5, Rankingi tabletów
Słowa kluczowe: , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 1534  razy.