Poniższy ranking wykreowano w oparciu o informacje witryny Skąpiec.pl i ukazuje preferencje zakupowe internautów.

Na skróty

Najpopularniejszy produkt: Gembird Kabel optyczny T-T TOSLINK DIGITAL 7,5M, procent odsłon: 14.81.
Najbardziej dostępny produkt: Gembird Kabel optyczny T-T TOSLINK DIGITAL 7,5M, liczba sklepów: 0.
Najtańszy produkt: Gembird Kabel optyczny T-T TOSLINK DIGITAL 7,5M, cena od: 25,00 zł.
Najdroższy produkt: ALANTEC Kabel światłowodowy ZEWNĘTRZNY SM 96J 9/125 PE, cena do: 10 012,79 zł.
Ranking producentów

W ubiegłym miesiącu odznaczającym się największym wzięciem producentem sprzętu w kategorii „Światłowody – kable” została firma Good Connections. Stawiało na nią 44.07% internautów korzystających ze Skąpiec.pl. Equip i ALANTEC zajęły kolejne pozycje i osiągnęły rezultaty w granicach 22.03% oraz 15.25% wszystkich wyszukiwań.

pozycja marka procent
8 Abcvision 1.69%
7 4World 1.69%
6 Optec 3.39%
5 Intellinet Network Solutions 5.08%
4 Gembird 6.78%
3 ALANTEC 15.25%
2 Equip 22.03%
Good Connections 44.07%
Ranking najpopularniejszych produktów
pozycja produkt procent odsłon cena min. cena max.
10 Good Connections LWL Kabel LC-SC Multi OM4 7.41% 81,90 zł 414,00 zł
9 Good Connections LWL Kabel SC-ST Multi OM4 7.41% 47,99 zł 434,00 zł
8 Good Connections LWL Kabel ST-ST Multi OM3 7.41% 43,49 zł 179,90 zł
7 Good Connections LWL Kabel SC-SC Multi OM2 7.41% 43,49 zł 1 079,00 zł
6 Equip Światłowód ST-SC Duplex MM 50/125 OM2 2M 252312 7.41% 23,80 zł 31,90 zł
5 Good Connections LWL Kabel ST-ST Multi OM4 11.11% 47,99 zł 404,00 zł
4 Good Connections LWL Kabel ST-ST Multi OM2 11.11% 43,49 zł 409,00 zł
3 Good Connections LWL Kabel LC-SC Multi OM3 11.11% 48,99 zł 969,00 zł
2 ALANTEC Kabel światłowodowy ZEWNĘTRZNY SM 96J 9/125 PE 14.81% 10 012,79 zł 10 012,79 zł
Gembird Kabel optyczny T-T TOSLINK DIGITAL 7,5M 14.81% 25,00 zł 25,00 zł
Opis najpopularniejszych produktów

Gembird Kabel optyczny T-T TOSLINK DIGITAL 7,5M

Gembird Kabel optyczny T-T TOSLINK DIGITAL 7,5M

Najbardziej popularny w minionym miesiącu artykuł z kategorii Światłowody – kable to Gembird Kabel optyczny T-T TOSLINK DIGITAL 7,5M. Model ten wyróżniają następujące właściwości: Rodzaj: Kabel optyczny.

ALANTEC Kabel światłowodowy ZEWNĘTRZNY SM 96J 9/125 PE

ALANTEC Kabel światłowodowy ZEWNĘTRZNY SM 96J 9/125 PE

Produkt ALANTEC Kabel światłowodowy ZEWNĘTRZNY SM 96J 9/125 PE uplasował się na drugiej pozycji w naszym zestawieniu.

Good Connections LWL Kabel LC-SC Multi OM3

Good Connections LWL Kabel LC-SC Multi OM3

Good Connections LWL Kabel LC-SC Multi OM3 to trzeci najwięcej wyszukiwany przez e-zakupowiczów artykuł w kategorii „Światłowody – kable”.

Good Connections LWL Kabel ST-ST Multi OM2

Good Connections LWL Kabel ST-ST Multi OM2

Model Good Connections LWL Kabel ST-ST Multi OM2 pojawił się na czwartej pozycji w zestawieniu najchętniej wybieranych produktów w kategorii „Światłowody – kable”.

Good Connections LWL Kabel ST-ST Multi OM4

Good Connections LWL Kabel ST-ST Multi OM4

Ostatnie miejsce w rankingu top 5 najbardziej pożądanych produktów w kategorii Światłowody – kable uzyskał Good Connections LWL Kabel ST-ST Multi OM4.

 
 

Katagoria: Rankingi części
Słowa kluczowe: ,
Opublikowano 4 lata temu.
Publikacja była czytana: 1020  razy.