5

Głośniki ESPERANZA Slim EP-101

Cena  16,00 
Wysokiej jakości głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych., Posiadają atrakcyjny wygląd i bardzo dobrze prezentują się w połączeniu, z monitorami LCD., Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe, odtwarzaczami CD, MP3.

4

Głośniki CREATIVE A120 2.1

Cena  79,00 
Creative A100 to zestaw głośnikowy 2.1, który wyróżnia się wyglądem i niską ceną, a przede wszystkim zapewnia najwyższą jakość dźwięku i polepsza brzmienie basów podczas słuchania muzyki oraz grania w gry. Dwa cienkie głośniki emitują krystalicznie czysty dźwięk, a brzmienie drewnianego głośnika niskotonowego powala na kolana! Z głośników można korzystać niemal od razu dzięki prostej instalacji i możliwości łatwego podłączenia do komputera, notebooka lub odtwarzacza MP3

3

Głośniki komputerowe Tracer Omega, 2.1, USB, czarno-pomarańczowe

Cena  24,63 
Głośniki 2.1 TRACER OMEGA to nowoczesna technologia zamknięta w niepozornej formie.Sprzęt wyróżnia się ciekawą, nietuzinkową stylistyką wyróżniającą się z grupy.Urządzenie występuje w dwóch wariantach kolorystycznych do wyboru: niebieskim oraz pomarańczowym.

2

Logitech 2.0 Z150 białe

Cena  66,00 
Dwa głośniki multimedialne 2.0 pozwalają na emisję wyraźnego dźwięku stereofonicznego z mocą szczytową 6 W.
Głośniki Z150 są wyposażone w wygodne gniazdo słuchawkowe pozwalające na słuchanie muzyki w prywatności.

1

Z150 Black 2.0

Cena  65,00 
Głośniki Logitech Z150 Multimedia Speakers o mocy szczytowej 6 W generują bogaty, wyraźny i głośny dźwięk stereo, który pozwala cieszyć się muzyką w całym domu. Sterowanie jest proste i wygodne dzięki integracji regulatorów głośności i zasilania. Te głośniki multimedialne wyposażono w gniazdo słuchawkowe w celu prywatnego słuchania. Liniowe wejście 3,5 mm zapewnia prostą instalację typu "plug and play", umożliwiając jednoczesne podłączenie laptop lub smartfona.


Zestawienie opracowano w oparciu o informacje porównywarki cen nokaut.pl
i ukazuje preferencje zakupowe internautów. 
 

Katagoria: Rankingi akcesoriów, TOP5
Słowa kluczowe: , , , , ,
Opublikowano 3 lata temu.
Publikacja była czytana: 3875  razy.